Kurumsal

Kurumsal Bizi Yakından Tanıyın!

Firmamız 1995 yılında Adana ili Alidede İş Merkezi'nde kurulmuş olup bugün ise 2200 m2'lik kapalı alana sahip kendi yerinde teknik hırdavat ürünleri ithalatı ve toptan satışı gerçekleştirmektedir. 16 yılı aşkın süredir ithalat yapmakta olan firmamız, uzlaşmış kadrosu, tecrübesi ve teknik bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Asıl amacımız; sürekli yeniliklere açık olarak ürün çeşitliliğimiz arttırmak ve Türkiye'de yüksek kalitesi ve ekonomik fiyatları ile kendini kanıtlamış olan tescilli markamız MEŞEM'i daha kurumsal bir markaya dönüştürerek sürekliliğini sağlamaktır.

  • Misyonumuz;
    Yöneticilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve bayilerimiz ile birlikte belirlediğimiz vizyon çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda yüksek müşteri memnuniyeti sağlayarak ülkemize değer katan bir kuruluş olmaktır.
  • Vizyonumuz;
    Bayilerimizin beklentilerine yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmak, sanayicinin emeğine değer katmak, bayilerimiz ve müşterileri ile birlikte uzun vadeli kârlı bir büyüme sağlamak, sektöründe ÖNCÜ olmaktır. 2019 yılı yeni kataloğumuz ile ihtiyaçlarınıza daha profesyonelce ve hızlı bir şekilde cevap verebilme gayreti içinde olmayı hedefliyoruz.